Product

Beypazarı Bebek Tarhanası (Sade)

Product

Kınalı Eller Domates Reçeli

Kınalı Eller Patlıcan Reçeli

₺70,00
₺56,00
-+

15 sene önce, küçük bir aile atölyesi olarak üretime başlayan Kınalı Eller, Mart 2020'de Beypazarı'nda yaşayan kadınların emeğini görünür hale getirmek ve bir istihdam alanı yaratabilmek adına  kooperatifleşmiştir. 

Anadolu kadınının marifetli elleri sayesinde Beypazarı yöresel lezzetlerinin tanıtılması için üretimlerine devam eden Kınalı Eller Kadın Kooperatifi tarafından üretilen ürünler yapaylıktan ve katkı maddelerinden uzak, Beypazarı’nın değerli topraklarında yetiştirilen taze sebzeler ile yörenin tarihi mirası olan tariflere göre üretilen ürünlerdir.

Kadın girişimcilerin el yapımı özgün ürünleri ve kadın kooperatiflerinin doğal ürünleri ile hem kendi yaşam kalitenizi yükseltecek hem de kadın girişimcilere ve kooperatiflere destek olacaksınız.  

Alışveriş tutarınızın %1'i AKUT'a bağışlanacaktır. 

Sayenizde iyilik paylaştıkça çoğalacak.

Bir yorum bırakın

Ürünlere ait özellik ve resimler tedarikçilerden temin edilmektedir. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı Maksimall Elektronik Ticaret ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Tedarikçilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.